KAMPLARIMIZ

Çamlıca Başarı Kampları Şubat tatili ve Nisan tatilinde birer hafta sürecek eğitim kamplarımızda öğrencilerimize konu tekrar testleri uygulanacak, Öğrencilerimizin eksik konuları belirlenecek ve kamp dönüşü bu eksikleri tamamlamaları istenecektir. Bu kamplarda öğrencilerimize belli bir motivasyonla zihni hiç dağıtmadan uzun süre soru çözme alışkanlığı kazandırılmaya çalışılmaktadır. Aynı zamanda kamplarda soru çözme seansları dışında kalan vakitlerde öğrencilerimizin keyifli vakit geçirmeleri sağlanarak sınav stresi azaltılmaya çalışılır

 
Gezilerimiz
     Kültürel ve tarihi mirasımızı çocuklarımıza yerinde göstermek amacıyla gerek şehir içi gerek şehir dışı gezi organizasyonları düzenleyerek çocuklarımızın hem geçmişlerini unutmamalarını hem de ülkemizin farklı coğrafyalarını tanımalarını sağlamak okulumuzun sorumlulukları arasında yer almaktadır.
 
 
Sosyal ve Kültürel Etkinlikler
       Amaçlarımızın başında “çok yönlü gençler yetiştirmek” geldiğini düşünürsek geleceğimize yön verecek gençleri her alanda donanımlı yetiştirmemiz gerekmektedir. Bu amaçla öğrencilerimizi belirli periyodlarda tiyatroya, festivallere, müzelere, sinemaya götüreceğiz; onların sosyal sorumluluk projelerinde yer almalarını sağlayacağız. Müzik alanında gerçekleştireceğimiz etkinliklerle öğrencilerimizin çaldıkları müzik aletleriyle ilgili uluslararası geçerliği olan sertifikalar almaları sağlanacaktır.
 
 
Sportif Etkinlikler
      Yapacağımız sportif etkinlikler ile de çocuklarımızın kendi yeteneklerini fark etmesine ve bunları başkalarının yetenekleri ile karşılaştırmasına fırsat vereceğiz. Grup sporu yapan gençler, bedensel olarak kendilerini geliştirdikleri gibi sosyal yapının organik bir parçası olurlar; bu da arkadaşlarıyla uyumlu, dışadönük ve kendine güvenen bireyler olmalarını sağlar. Okulumuzda öğrencilerimiz basketbol, voleybol, futbol, tenis, masa tenisi, kort tenis, milli sporlarımız gibi birçok spor dallarına yönlendirilecektir.