OKUL ÜNİFORMALARI

Çamlıca Okullarının tüm üniformaları Çandır tekstil tarafından üretilir.

Peki Çandır Tekstil kimdir?

Çandır Okul Tekstili 1995 yılından itibaren tüm üretim ağını okul tekstili sektöründe yoğunlaştırmış ve bu konuda uzmanlaşmıştır.

Çandır Okul Tekstili, Tekstil sektöründen çok başka bir yerde firmasını konumlandırmış henüz okul tekstili diye bir kavram ortada yokken, piyasayı okul tekstili kavramıyla tanıştırmış ve yaymıştır.

Tekstil sektöründeki tüm yenilikleri, teknolojiyi yakından takip ederek, her geçen gün kendini yenilemektedir.

Çandır Okul Tekstili, okullar için özel üretim kumaş yapma fikrini ortaya koyan ve bugün halen okul kıyafetleri sektöründe öncülüğünü korumaktadır

Firmamız her yıl pamuğun en kalitesini toplar, depolar. Tüm üretim aynı kalitede pamukla başlar. Ve tüm yıl boyunca pamuğun sağlıklı ve kaliteli okul formalarına dönüşmeleri için, üretim aşamalarını, titizlikle takip edilen laboratuvar çalışmalarıyla birleştirerek okullara tamamen kendilerine özel üretim kumaşlar sunar.

Kaliteden ödün vermemek Cemal Çandır öncülüğündeki Çandır Okul Tekstili’nin temel amaç ve prensibidir. Her bir referansıyla aile gibi olan Çandır Okul Tekstili, günden güne büyüyen ailesiyle çok güzel işlere imza atmaktadır.

Çandır Okul Tekstili’nin kurucusunun önderliğinde çocuklar iyi giyinsin demekten başka bir gayesi olamaması bugün yardıma muhtaç Türkiye’nin pek çok yerindeki öğrencilere ulaşması da firmamız için bir gurur kaynağıdır.

Çandır Okul Tekstili bünyesinde, anaokulu kıyafetleri, ilkokul kıyafetleri, ortaokul kıyafetleri, lise kıyafetler ve mezuniyet kıyafetleri üretimini okullarımıza sağlamaktadır.

Okul tekstili alnında yeniliklerimiz tektir ve taklit edilemez. Gezici showroomumuzla bunu bir kez daha kanıtlayarak showroomumuza gelemeyen misafirlerimize hak ettikleri hizmeti ayaklarına götürüyoruz.

Neler Yapıyoruz

En kaliteli, dayanıklı,sağlıklı ve öğrenciler için en ideal kumaşları üretebilmek için işe pamuğu seçerek başlıyoruz. Örme, dokuma, boyahane süreçlerinde uzmanlarımız tarafından her adımda kontrol ediyoruz.

Üretimin ilk adımından son adımına kadar, hiçbir süreçte hazır malzeme, kumaş, aksesuar kullanmıyoruz. Tüm malzemeler okulların kreasyonlarına ve isteklerine göre özel olarak sıfırdan fabrikalarda üretiliyor. Kumaşlar özel testlerden geçiriliyor ve testleri geçmeyen kumaşlar üretime alınmıyor.

Öğrencilere hitap edecek en yeni trendleri belirlemek, günlük hayatlarında severek giydikleri kıyafetleri okul kıyafetlerine uyarlayabilmek için her yıl belirli zamanlarda yurtdışındaki fuarları ziyaret ediyoruz. Milano, Paris, New York gibi moda merkezlerindeki çocuk-genç tekstil mağazalarını dolaşarak neler üretildiğini takip ediyoruz. Buna göre de ar-ge ekibimiz yeni kumaş ve koleksiyon gelişimi ile ilgili rotasını belirliyor.

Okullarımıza özel tasarımlar yapıp tüm üretimini kendi bünyemizde gerçekleştiriyoruz.